top of page

Support Group

Public·723 members

((Sportul viu===)) Poli Iași vs Petrolul în direct 2 octombrie 2023

acum 2 zile — CSM Politehnica Iasi - Petrolul Ploiesti live du 30.09.2023 » Match en direct » Foot en direct ≡ livescores.biz.

Dans l'onglet statistiques, vous pouvez retrouver les formations de CSM Politehnica Iasi - Petrolul Ploiesti et le classement. Assurez-vous de ne pas perdre de valeur avec vos paris sur le match entre CSM Politehnica Iasi contre Petrolul Ploiesti en utilisant des outils tels que les surebets ou dropping odds que nous proposons. Poli Iaşi: 1. S. Lung jr. - 5. Belu, 6. Fl. Ilie, 3. Samayoa, 27. R. Ispas - 24. Marchioni, 37. Bordeianu - 80. Gheorghiţă, 10. A. Roman, 21. Luis Phelipe - 17. Harrison Rezerve: 12. Ailenei, 7. Ciobanu, 9. Sg. Buş, 11. Dumitru, 18. Ştefanovici, 23. Ion, 32. Katanec, 77. Vojtus, 95. Jatoba Petrolul: 38. Zima - 71. Doua, 3. Meijers, 4. Papp, 22. Leo Grozavu, enervat de întrebarea despre Mihai Chirica „Mă puneți să comentez ce zice Mihai Chirica? Mă întrebați de joc? Hai să vorbim de fotbal dacă vreți să facem fotbal! Întrebați-l pe dumnealui! Ce să zic eu? Arbitrajul nu e de comentat. Eu am fost departe, n-am văzut. Nici nu știu dacă a fost al doilea galben sau roșu. Roman nu a vrut sigur să lovească, dar dacă greșești atunci plătești. Eu am încredere în Istvan Kovacs, a avut și VAR la dispoziție. Sunt sigur că a luat decizia bună, nu e nimic de comentat. Acel moment cu eliminarea ne-a destabilizat, dar nu avem voie să ne comportăm așa. Nu ai voie să iei 4 goluri! Poți să joci și în 9 oameni. LIVE VIDEO | Poli Iaşi - Petrolul, de la 18:00, pe Orange Sport 1 şi Orangesport. ro. ”Lupii” pot termina etapa pe loc de play-off. Echipe probabilePoli Iaşi primeşte vizita Petrolului, în primul meci al zilei de luni. Partida va fi transmisă, în direct, pe Orange Sport 1, iar cele mai tari faze vor putea fi urmărite în format VIDEO pe Orangesport. ro. LIVE VIDEO | Poli Iaşi - Petrolul, de la 18:00, pe Orange Sport 1 şi Orangesport. ro Echipe probabile: Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV. Poli Iasi - Petrolul, 02. 10. 2023PetrolulFC HermannstadtFC Hermannstadt0:024. 09. 2023 CFR ClujPetrolulPetrolul1:018. 2023 PetrolulOtelulOtelul2:201. 2023 Din. BucurestiPetrolulPetrolul1:126. 08. 2023 PetrolulU Craiova 1948U Craiova 19484:318. 2023 FC Rapid BucurestiPetrolulPetrolul0:213. 2023 PetrolulFarul ConstantaFarul Constanta3:206. primaplay. ro De asemenea, site-ul www. primasport. ro va reda în regim live video & text momentele-cheie ale jocului. Poli Iaşi vine după victoria în faţa lui FC Voluntari, scor 2-1, şi se află pe locul 13 în clasamentul Superligii după 9 meciuri disputate. Leo Grozavu a reglat lucrurile la echipa nou-promovată, după ce ieşenii au început cu cinci înfrângeri în primele 6 partide din prima ligă. De cealaltă parte, Petrolul se află pe locul 7 în campionat şi ţintesc play-off-ul în acest sezon. ”Lupii galbeni” vin după egalul de acasă cu Hermannstadt (0-0) şi după înfrângerea la limită cu CFR Cluj (1-0) şi sunt în căutarea unui rezultat pozitiv. CSMS Iasi vs Petrolul Ploiesti H2H 2 oct 2023 Head to Head stats predictionWe invite you to check CSMS Iasi and Petrolul Ploiesti match statistict (Tab Stats->Match statistics), where you will find out who is the best scorer. Also you can check the statistics of possession, shots, corners, offsides, and many other applications. In tab Goals stats (tab Stats->Goals stats) check how many loses and scored goals per game, how many games won and lost to zero. You will find what results teams CSMS Iasi and Petrolul Ploiesti usually end matches with divided into first and second half. D. Radu - 99. Musi, 20. Hanca, 11. Seto, 7. Grozav - 17. Petrovic, 8. Jair Rezerve: 12. Eşanu, 2. Huja, 10. M. Roman II, 27. Pedro, 34. Garutti, 41. G. Rădulescu, 44. Dumitriu, 77. I. Cojocaru, 93. Mitrov Petrolul vrea să pună punct seriei de trei meciuri consecutive fără victorie, însă ”găzarii” nu vor avea viaţă uşoară în Copou. Poli Iaşi a legat trei jocuri fără înfrângere, iar echipa lui Leo Grozavu vine după succesul de la Voluntari. În cazul în care nu vor pierde, ”lupii galbeni” vor încheia etapa pe loc de play-off. În acest moment, Petrolul este pe şapte, cu 14 puncte, în timp ce Poli Iaşi este pe 13, cu 10 puncte. Formaţia pregătită de Florin Pîrvu nu a mai câştigat de la mijlocul lunii august, de la meciul de pe teren propriu cu FCU Craiova 1948, scor 4-3. LIVE VIDEO | Poli Iaşi - Petrolul, ASTĂZI, de la 18:00, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay. ro. ”Lupii galbeni” vor să se revanşeze după ultimele meciurimail-share icon Email Poli Iaşi - Petrolul, meci contând pentru etapa a 11-a din Superliga României, va fi transmis în direct de către Prima Sport 2, luni, începând cu ora 18:00. Partida poate fi urmărită online prin intermediul platformei www. Pozitie in clasament POLI IASI SuperligaClasament - Superliga MJ V E Î GM GP Formă G P 1 FCSB 10 8 22 9? VEVV 13 25 2 FC CFR 1907 CLUJ 7 21 11? VÎVV 3 UNIVERSITATEA CRAIOVA 11 6 19 VEVÎÎ 9 4 FC RAPID 1923 5 12 EVEVV AFC HERMANNSTADT 16 EEEVE 15 FC FARUL CONSTANTA 0 16? VVÎÎ -1 FC PETROLUL 14 13? EÎEE SC OTELUL GALATI VVEEE SEPSI OSK 11?? ÎÎÎ FCU 1948 CRAIOVA ÎÎVVÎ -3 FC UNIVERSITATEA CLUJ 18? EVÎE -4 FC VOLUNTARI 23 EÎÎÎE -8 POLI IASI 15?? VEV UTA ARAD 14? EEÎÎ -6 DINAMO BUCURESTI ÎÎÎÎE -12 FC BOTOSANI 20 ÎEEEÎ -9 Locurile 1-6 intră în play-off (tur-retur, in total 10 etape). Locurile 7-16 vor continua în play-out (manșă unică, in total 9 etape). Din acel moment nu am mai existat pe teren, foarte multe naivități. Fotbalul e pentru oameni maturi, nu pentru copii. Ce s-a întâmplat de acolo mă depășește. Nu cred că mai aducem pe nimeni, am adus destui jucători. Trebuie să îi antrenăm, să strângem rândurile. Cei care nu se ridică la nivelul nostru ne vor părăsi. Cam asta e de spus. Noi am demonstrat că putem juca de la egal la egal, dar asta este. Vedem cine e compatibil și cine nu. Dacă eu nu sunt, voi pleca! ”, a spus Leo Grozavu la Orange Sport. Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti Résultats en direct Où regarder Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti en ligne ?AiScore provides Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti(2023/10/02) en direct score,h2h ... Poli Iași – Petrolul, Live Video 18:00 acum 6 ore — La rândul său, Poli Iași ar ajunge într-o zonă mult mai liniștită, locul Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de ... Leo Grozavu, iureș fără precedent în direct după Poli Iași - Universitatea Craiova: „Mă puneți să comentez ce a zis Chirica? ”Articol de - Publicat duminica, 13 august 2023 00:16 / Actualizat duminica, 13 august 2023 00:26 Leo Grozavu a dat vina pe fotbaliștii lui, nu pe arbitrajul lui Istvan Kovacs, așa cum făcuse primarul Mihai Chirica. Poli Iași - Universitatea Craiova 1-4 Vali Moraru l-a “curentat” pe Mihai Chirica, după ce primarul Iașiului a făcut scandal: “Rușine, hoție! ” vs “Atitudine NESIMȚITĂ! Băi, oameni buni, voi vă dați seama pe cine votați? ” Leo Grozavu, după Poli Iași - Universitatea Craiova „Destul de greu de comentat meciul, a avut două părți distincte. Până în minutul 60 am stat la luptă, am făcut multe lucruri bune. Primul se va disputa de la ora 18:00, la Iași, între Poli și Petrolul. Victoria oricăreia dintre echipe oferă urcarea în clasament Un meci important pentru ambele echipe deoarece trei puncte înseamnă mult pentru fiecare dintre ele. În acest moment, echipele au obiective diferite, dar până la urmă au trecut doar 10 etape, iar posibilitățile sunt totale. Petrolul vizează play-off-ul în acest sezon și dacă învinge ar face 17 puncte și ar urca pe locul 5. La rândul său, Poli Iași ar ajunge într-o zonă mult mai liniștită, locul 9 cu 13 puncte. CSM Politehnica Iasi v Petrolul Ploiesti Pronostics et Résultats + Streaming & CôtesCSM Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti - Formations probables, pronostics de paris et actualitésCSM Politehnica Iasi vs Petrolul Ploiesti jouent en Liga 1 le 02/10/2023, à 15:00 heures UTC. Ici sur Oddspedia, vous pouvez facilement voir le score en direct et les commentaires en direct ainsi que les cotes de tous les bookmakers et de tous les marchés. Vous pouvez également trouver les résultats des matchs précédents entre CSM Politehnica Iasi v Petrolul Ploiesti et H2H. (STREAMING@) Poli Iași vs Petrolul în direct live 2 octombri acum 14 ore — (STREAMING@) Poli Iași vs Petrolul în direct live 2 octombrie 2023 acum 2 zile — CSM Politehnica Iasi - Petrolul Ploiesti live du 30.09.2023 ... (((televizor#))) Politehnica Iaşi vs Petrolul în direct 02/1 acum 13 ore — Partida dintre Politehnica și Petrolul se va disputa mâine, de la ora 18. 00, pe stadionul „Emil Alexandrescu” din Copou. ️ CSM Politehnica Iasi ... Poli Iași - Petrolul, Live Video 18:00, Digi Sport 1. Oaspeții pot urca pe loc de play-off. Echipele de start02. 10. 2023, 16:50 SuperLiga: Poli Iași - Petrolul, luni 18:00, DGS 1 SuperLigă: FCSB - ”U” Cluj, luni, 21:00, DGS 1 SuperLiga de fotbal a României are programate, luni, două jocuri, utimele din etapa a 11-a. CSM Politehnica Iași - Site oficial Bilete la Poli Iași – Petrolul Ploiești! CITEŞTE ŞTIRE. 02. PRIMA ECHIPĂ POLI IASI. vs. FC BOTOSANI. 18 SEPTEMBRIE, 18:30. Superliga, Etapa 10. FC VOLUNTARI. Statistiques de CSMS Iaşi et SC FC Petrolul Ploiesti Voir un match de football en direct ? Gratuitement regarder tous les scores de foot en direct live des matchs de foot dans le monde entier. LIENS UTILES.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• galaxy138 slotonline
    galaxy138 slotonline
  • Dương Dương
    Dương Dương
  • vu trinh
    vu trinh
  • czenzi winfield
    czenzi winfield
bottom of page